MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13925523
nr 1392 5523
Byrå
Med stenskiva. Bredd: 80 cm. Djup: 40 cm, höjd: 85 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:37:44
600 kr
700 kr